برگزاری نخستین سمپوزیوم ملی روز معمار / تقدیر از علی اکبر نصرآبادی

نخستین سمپوزیوم ملی روز معمار به ریاست مهین صحراگرد و در بخش های مختلفی چون برگزاری آیین بزرگداشت استاد علی اکبر نصرآبادی ، معمار ، نقاش و رئیس شورای عالی تمبر و موزه پست و ارتباطات تهران ؛ پنل گفت و گو و بخش دانشگاهی برگزار می‌شود . 

در این سمپوزیوم دکتر امیر حسین حکمت نیا ، باستان شناس و رئیس کمیته گردشگری اتاق تعاون فارس ؛ مهندس حمیدرضا شیبانی ، معمار ، شهرساز و مشاور علمی ریاست شورای عالی تمبر و موزه پست و ارتباطات و مهندس ابوالفضل پیروی ، معمار و کارشناس سازمان راهداری و حمل و نقل نی ریز به عنوان سخنران حضور خواهند داشت . 

همچنین در بخش دانشگاهی از فصلنامه علمی تخصصی معماری و شهرسازی شارستان رونمایی خواهد شد . در ادامه این رویداد نیز ، نمایشگاهی از دستاورد های دانشجویان معمار به همراه ارائه مقالات و سخنرانی برگزار خواهد شد . 

این سمپوزیوم با حمایت آموزشکده فنی و حرفه ای دختران نی ریز برگزار می‌شود . در این رویداد میترا یادگار ، دبیر علمی و ابوالفضل پیروی دبیر اجرایی است . 

علاقمندان به حضور در این رویداد می‌توانند ، سه شنبه سوم اردیبهشت ماه از ساعت 8:30 الی 12 به سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نی ریز مراجعه کنند .

هنر آنلاین  اردیبهشت 1398
تصاویر مراسم  →